Культурный дневник школьника
Положение
Правила
Соглашение
Обратная связь
Вход на сайт
×
Авторизация
Неправильный логин или пароль
Логин / email
Пароль
Войти
Забыли пароль?
ГЛАВНАЯ
БЛОГИ
УЧРЕЖДЕНИЯ
НОВОСТИ
СТАТЬИ
КЛУБЫ
ЛЮДИ
КУЛЬТУРА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ГЛАВНАЯ
→
БЛОГИ
→
Моя путешествия
→
Су буйлары.
Су буйлары.
Автор
Эльза Гайфуллина
Опубликовано:
3816 дней назад (10 января 2016)
Блог:
Моя путешествия
Редактировалось:
4 раза — последний вчера в 16:40
+22
Голосов: 22
Минем туган авылым искиткеч матур! Тирә-ягы болын, чишмә, урман-кырлар!Безнен йорт болынга якын урнашкан.Анда без бәбкә саклыйбыз, бозауларны бәйлибез.Болын янында гына инеш ага.Инештә рәхәтләнеп су коенабыз, балык тотабыз.Бу фотографияләрдә мин болында. Карап китегез.
992 просмотра
Мин сәхнәдә.
Без китап белән дус
Комментарии (
4
)
Айзиля Закирзянова
#
5 января 2016 в 16:30
0
Очень красиво!!!
Ответить
Данис Ишмухаметов
#
6 января 2016 в 19:02
0
не то слово
Ответить
Алия Шакирова
#
10 января 2016 в 09:56
0
Бик матур!
Ответить
Шаймуратова Зарина
#
13 января 2016 в 10:44
0
искиткеч!
Ответить
Добавить комментарий
RSS-лента комментариев
Мы в контакте