Культурный дневник школьника
Положение
Правила
Соглашение
Обратная связь
Вход на сайт
×
Авторизация
Неправильный логин или пароль
Логин / email
Пароль
Войти
Забыли пароль?
ГЛАВНАЯ
БЛОГИ
УЧРЕЖДЕНИЯ
НОВОСТИ
СТАТЬИ
КЛУБЫ
ЛЮДИ
КУЛЬТУРА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ГЛАВНАЯ
→
БЛОГИ
→
Быть культурным
→
Ат өстендә чабам гына! Дөресерәге - янында.
Ат өстендә чабам гына! Дөресерәге - янында.
Автор
Раниль Каримов
Опубликовано:
4177 дней назад (15 января 2015)
Блог:
Быть культурным
+22
Голосов: 22
663 просмотра
Кардан ясалган сыннарны яратам.
Мәдәни көндәлегем белән һәрвакыт бергә.
Комментарии (
7
)
Залия Валиахметова
#
15 января 2015 в 18:29
+15
ат матур
Ответить
Раниль Каримов
#
16 января 2015 в 16:02
+21
Даааа!
Ответить
Залия Валиахметова
#
15 января 2015 в 18:29
+11
э син молодец
Ответить
Раниль Каримов
#
16 января 2015 в 16:02
+21
Рәхмәт1
Ответить
Раниль Каримов
#
5 февраля 2015 в 15:09
+18
Атларны яратам.
Ответить
Альфина Ахметзянова
#
6 февраля 2015 в 15:07
+5
Молодец.
Ответить
Раниль Каримов
#
13 февраля 2015 в 17:20
+16
Ответить
Добавить комментарий
RSS-лента комментариев
Мы в контакте